Kuldīgas ražotāji piedalās izstādē Berlīnē

06.02.2016

Lauksaimniecības pakalpojumu kooperatīvā sabiedrība „Kuldīgas labumi” un SIA „Milzu!” janvārī piedalījās Berlīnes starptautiskajā izstādē „Zaļā nedēļa” Vācijā.

„Kuldīgas labumi” Latvijas nacionālajā kopstendā iepazīstināja izstādes apmeklētājus ar Kuldīgas novada mājražotāju produkciju – I.K Šulca un SIA „Raspodiņš” ražotajām sukādēm, Baibas Cines un SIA „Ineses tortes” cepumiem, z/s „Baļļas” medu, ziedputekšņiem un bišu maizi vetomagazine
, SIA „Alias products” garšvielu maisījumiem, ābolu čipsiem un augļu tējām. Stendā bija pieejami Kuldīgas un Kurzemes tūrisma materiāli, lai popularizētu Kuldīgas novadu kā pievilcīgu tūrisma galamērķi.

Papildus valstu nacionālajiem un ražotāju stendiem izstāžu organizētāji „Messe Berlin” Zaļajā nedēļā bija ieviesuši jaunu pasākumu „Novelties and Products”. Tajā atsevišķā biznesa paviljonā izstādes dalībvalstis izvietoja savus esošos un potenciālos eksporta produktus un organizēja šo produktu degustācijas speciāli uzaicinātiem tirdzniecības pārstāvjiem. Pasākuma mērķis – veicināt biznesa kontaktu veidošanos un sadarbību starp dažādu valstu tirdzniecības ķēdēm un ražotājiem, kuri vēlas attīstīt eksportu. Šajā pasākumā savu produkciju kopā ar citiem Latvijas uzņēmumiem prezentēja arī SIA „Milzu!” ar „Milzu! Bio rudzu pārslām” – bio rudzu tīrajām pārslām, bio rudzu medus pārslām, bio rudzu „Prāts” un bio rudzu „Veiklums”.

Starptautiskās pārtikas izstādes – gadatirgus „Internationale Gruene Woche Berlin 2016” Latvijas nacionālo kopstendu arī šogad organizēja Latvijas Valsts Agrārās ekonomikas institūtaStarptautisko pārtikas izstāžu projekta īstenotāji sadarbībā ar LR Zemkopības ministriju un Latvijas Lauku konsultāciju centru.