Vācijas tirgus izpētes nolūkos LPKS “Kuldīgas labumi”

06.02.2016

Vācijas tirgus izpētes nolūkos LPKS “Kuldīgas labumi” ar LIAA atbalstu 2015. gadā no 24. novembra līdz 26. novembrim, piedalījās individuāli organizetā sadarbības vizītē ar Vācijas mazumtirgotāju un vairumtirgotāju pārstāvjiem, lai izvērtētu sadarbības iespējas ar Vācijas veikaliem, kas tirgo ekoloģiski tīru pārtiku. Vērtīga tikšanās bija arī ar Hamburgas ekonomiskās pārvaldes pārstāvi un pārtikas nozares klāstera pārstāvi, kas pastāstīja kāds atbalsts iespējams saņem Vācijā jaunajiem ārvalstu uzņēmējiem.

Kā arī tika apmeklēta saimniecība, kas no zemeņu audzēšanas savu biznesu ir attīstījuši līdz lielam atpūtas centram, kuru ik gadu apmeklē 1,2 miljons cilvēku. Veikalā ar ļoti pārdomātu interjeru pircējiem tiek piedāvāti dažādi lauku gardumi jocker.lv, uz vietas ir karameļu darbnīca, kur tiek gatavotas zemeņu karameles. Veikalu īpašu padara uz vietas vārīta zemeņu ievārījuma smarža.

Tikšanās laikā tika pārrunātas sadarbības iespējas, produktu sortiments, apjomi un cenas. Par izteiktajiem piedāvājumiem un sadarbības iespējām tikslemts LPKS “Kuldīgas labumi” biedru kopsapulcē februārī.

Projekts tika īstenots ar:
ERAF